Що таке sty.pos?

Постери та картини на полотні створюють особливу атмосферу у Вашій оселі! Вони дозволяють зонувати простір, відвертають увагу від недоліків в інтер'єрі, ховають потенційні будівельні чи технічні огріхи, стильно підкреслюють унікальність Вашої оселі.

Ілюстрації можуть бути тією самою перчинкою, яка приправить нейтральний інтер'єр. Також постер чи картину можна швидко замінити без зайвих зусиль. Іноді, навпаки, постери можуть збалансувати та заспокоїти інтенсивні фарби інтер'єру.

Сьогодні модно робити композиції з декількох постерів одного чи різних форматів, в однотипних чи зовсім різних багетах, з паспарту чи без – все залежить від смаку, стилю та місця. Їх можна вішати на стіну, ставити на підлогу чи на полиці, можна міняти за сезоном та приводом. Обирайте свої ілюстрації зі sty.pos!

Що таке постери?

Постери – яскраві зображення на різні сюжети – здатні змінити будь-який простір. З їх допомогою можна надати інтер'єру більш актуального і обжитого вигляду або освіжити старе оформлення.

Високоякісне зображення наноситься на напівматовий фотопапір латексними екологічними чорнилами. Такі зображення не вигорять та не втрачають кольору пізніше. Наші постери можна розмістити навіть у кімнаті маленької дитини, вони не виділяють токсинів та абсолютно безпечні.

Замість звичайного скла використовуємо оргскло – легкий, прозорий пластик, що не б’ється при падінні.

Замовивши постер у рамці, Ви відразу можете повісити його на стіну, адже у комплектації є підвіси для кріплення.

Наші постери несуть людям красу, прикрашають повсякденне життя людини та вносять затишок і гармонію у будинки й офіси.

# Насичені кольори Висока деталізація
# Оргскло - 100% прозорість Не б’ється
# Міцна рамка ручної збірки

Що таке картина на полотні?

Картина на полотні – модна тенденція в оформленні дизайну будинку чи офісу.

Ми використовуємо тільки натуральне бавовняне полотно. Зображення наноситься на полотно латексними чорнилами – це еко-продукт, тому надруковані таким способом картини можна сміливо вішати в будь-якій кімнаті, включаючи дитячу.

Полотно натягується на підрамник із натуральних порід дерева. Галерейна натяжка приховує торці підрамника, через це така картина не потребує рамки.

Картини покриваються лаком для захисту від вигоряння та механічних впливів. Лак нетоксичний та немає запаху.

Така картина є екологічною та безпечною для здоров'я. Її можна використовувати вдома, в дитячій, на кухні та вона радуватиме Вас довгі роки.

 

# Натуральне полотно (Нідерланди, Турція)
# Покриття екологічним лаком
# Легко вішати Завдяки металевим підвісам

sty.pos робить кращі постери в Україні!

Більше 1000 постерів та картин

Чекають Вас на сайті

95 композицій

Підібрали індивідуально для клієнтів

Понад 800 клієнтів

Вже прикрасили свої оселі нашими постерами

Понад 250 наших картин та постерів

Вже прикрашають ресторани, офіси, косметологічні та стоматологічні центри тощо

95% наших клієнтів

Залишають позитивні відгуки відразу після розміщення постерів та картин у своєму інтерʼєрі

Розміри

Для Вас ми маємо 9 стандартних розмірів від 20х30 до 80х120 см, які дають можливість прикрасити майже будь-який інтерʼєр та дозволяють створити сотні унікальних композицій.

#
#

Нижче представлено декілька живих фотографій постерів поряд для того, щоб Ви мали можливість краще уявити та співвіднести розміри.

#
#

Додаткові послуги:

1. Друк вашого зображення

Будь-яке Ваше зображення може перетворитися на яскравий та якісний постер чи картину.

Для цього достатньо надіслати нам в Instagram чи Facebook Ваше фото або картинку. Якщо фото низької якості, ми самостійно підбираємо якісне зображення чи покращуємо існуюче.

Ми не обмежуємо Вас у виборі тематики. Якщо Ви маєте нетипове замовлення, ми постараємося втілити в життя Вашу незвичайну ідею!

2. Індивідуальний підбір

Ми можемо допомогти Вам підібрати декілька варіантів зображень або композицій, якщо ті, що є в каталозі, Вам не підійшли.

Ви надсилаєте нам в Instagram чи Facebook фото Вашої стіни та вказуєте власні побажання щодо тематики, кольорової гами постерів чи картин.

Ми безоплатно робимо до 5 варіантів композицій та допомагаємо визначитися з комплектацією й розмірами, які, на нашу думку, будуть добре виглядати у Вашому інтер'єрі.

2. Індивідуальний підбір

Ми можемо допомогти Вам підібрати декілька варіантів зображень або композицій, якщо ті, що є в каталозі, Вам не підійшли.

Ви надсилаєте нам в Instagram чи Facebook фото Вашої стіни та вказуєте власні побажання щодо тематики, кольорової гами постерів чи картин.

Ми безоплатно робимо до 5 варіантів композицій та допомагаємо визначитися з комплектацією й розмірами, які, на нашу думку, будуть добре виглядати у Вашому інтер'єрі.