Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Укр
0
Мій кошик

Картини Вінсент Ван Гог

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Картини Ван Гог

На сьогоднішній день Вінсент Ван Гог є одним із найвідоміших художників-постімпресіоністів. Все життя він прагнув здобути визнання свого таланту, але так і не зміг цього досягти, йому вдалося продати лише кілька картин. Але, як це часто буває, інтерес до творчості майстра виник лише після його смерті. І тепер величезна кількість людей бажає купити хоча б репродукцію картини Ван Гога. Наш інтернет-магазин sty.pos пропонує купити картини недорого із зображенням робіт цього художника.

Про життєвий та творчий шлях Ван Гога

Навіть неспокійна епоха модерну, в якій довелося жити художнику, не змогла зрозуміти та прийняти цього геніального самоучка. Так він був вражаючий навіть за її мірками. За своє життя Вінсент Ван Гог продав лише кілька картин. Зараз він вважається одним із найпрестижніших художників, полотна якого коштують неймовірно дорого. Але, незважаючи на це, їх бажають мати у своїй колекції відомі музеї та багаті колекціонери. Кому не доступні оригінали, вони із задоволенням купують репродукції для оформлення дизайнів інтер'єру. Їхня динаміка і багата палітра дають потужний заряд творчої енергії. На нашому сайті ви зможете купити картини недорого з тематикою полотен неординарного художника.

Коротка біографія знаменитого художника

Ван Гог Вінсент – художник постімпресіоніста, який народився в Нідерландах. Його творче життя було дуже напруженим, хоча й досить коротким. За десять років майстер створив понад дві тисячі картин. Роки життя художника 1853-1890 потрапили в період розквіту імпресіонізму, коли творили Сіньяк, Гоген, Пісарро, якими він захоплювався. Проте, техніка живопису самого Ван Гога виявилася набагато попереду свого часу сміливішою, самобутньою.

Майбутній геній народився у старовинному містечку Гроот-Зюндерт, відомому своєю старовинною архітектурою, тому змалку його оточувала краса. Крім того, в сім'ї багато мали справу з мистецтвом, та й сам Вінсент кілька років працював у компанії, що займалася продажем картин. Він міг мати успіх цьому терені, але постійні любовні невдачі зробили істотний внесок у розвиток психічних розладів. Спроби знайти втіху в релігії значно вплинули на життя та творчість – на багатьох картинах читається бажання збагнути небесні таємниці.

Свою діяльність як художника Ван Гог починає досить пізно – у віці 27 років – як реаліст. Однак, після переїзду до Парижа до брата Тео в 1886 він відкриває для себе імпресіонізм. Як учасник руху, він знайомиться з відомим імпресіоністом Гогеном. Через два роки вони разом вирушають в Арль шукати натуру для пейзажів. У приятелів була мрія створити комуну художників, але вона зазнала невдачі, надто різні у двох талантів були характери.

Сварка з Гогеном спровокувала психічний розлад. Художника переслідували галюцинації. Протягом кількох тижнів він провів у психіатричній клініці. Через кілька місяців хвороба відновилася, і Ван Гог був поміщений до лікарні Сен-Ремі-де-Прованс. У години просвітління йому вдалося написати кілька шедеврів.

Неоцінений геній зробив спробу самогубства в липні 1890 року, вистріливши собі в груди та помер на руках у брата. Був похований у Парижі на цвинтарі Овера. На могилі завжди лежать свіжі квіти.

Колоритні пейзажі Ван Гога

Перше, що впадає у вічі при спогляданні пейзажів Ван Гога – це багатий колорит, незвичайне поєднання кольорів, яскраві контрастні тони, які відбивають киплячі емоції автора, викликані красою природи. З 1888 по 1889 роки художник створює найзнаменитіші полотна, перебуваючи в Арлі та Сен-Ремі. Вони відрізняються обсягом та текстурою за рахунок довгих роздільних мазків.

У нас можна купити картину Вінсент Ван Гог в офіс або для дому, у тому числі знамениті пейзажі:

 1. «Квітучий фруктовий сад». Краєвид залитий сонцем, весняний, радісний. Чергуванням жовтих і білих точок створюється ефект свічення гілок на тлі яскраво-синього неба, написане широкими, енергійними мазками. Воно відбивається в калюжах, переливаючись рожевим, фіолетовим, блакитним.
 2. «Зоряне нічне небо». Картина для романтиків Масивні зірки, особливо на тлі сонного містечка, у вихорі фіолетових, блакитних, фіолетових, зелених мазків. Самотній кипарис спрямований у нічне небо.
 3. «Персикове дерево в кольорі». Ще одна життєрадісна, весняна картина, виконана тонкими роздільними мазками. Розмита крона, дрібні бризки квітів створюють ефект невагомості, ширяння над землею.
 4. «Пшеничне поле з кипарисами». Високе небо в хмарах, що клубляться, в рожевих і блакитних тонах просто зачаровує. Польові квіти, начерки колосків поверх діагональних штрихів пшениці майстерно відтворюють хвилю, що біжить по полю.
 5. «Човни в морі Сен-Марі». Це зображення буйства морської стихії та відваги рибалок, які безстрашно керують легкими вітрильниками на бурхливих хвилях, але небо ясне, отже, буря ось-ось затихне.
 6. «Червоні виноградники в Арлі». На полотні епізод із звичайного сільського життя, піднесений до біблійного масштабу, як притча про тяжку працю. Потоки сонячного західного світла зливаються з багряною загравою виноградного листя, перетворюючи всю картину на суцільне передзахідне полум'я.

Натюрморти Ван Гога

Перебування Вінсента Ван Гога у Парижі знаменується написанням барвистих натюрмортів. У цей час художника надихають на написання шедеврів соняшники, іриси, маки, гладіолуси. Період Арле та Сен-Ремі до техніки імпресіонізму майстер додає прийоми японської графіки, що робить роботи чіткішими та емоційно вираженими.

Знамениті натюрморти Ван Гога:

 1. «Череп із запаленою цигаркою» Насмішливий натюрморт, який автор написав під час навчання як іронія над консервативними викладацькими методиками.
 2. «Ваза з гладіолусами». Відома картина паризького періоду. Глядач просто як заворожений не може відірвати погляд від гри теплих та холодних відтінків, яскравих та контрастних, що створюють мерехтливий ефект.
 3. «Квітучі гілки мигдалю» Картина – подарунок братові на честь народження сина. Ніжна та зворушлива, виконана в японському стилі, відбиває всю палітру почуттів художника.
 4. «Іриси». По праву вважається однією з найвдаліших робіт майстра. Тут використовуючи елементи японської ксилографії. Автор зображує букет із ближнього ракурсу з ефектом повної присутності. Створюється відчуття, що тільки зробиш вдих і відчуєш аромат квітів.

Щоб створити особливу атмосферу у своєму будинку, фахівці рекомендують доповнювати інтер'єр особливою особливістю, яка характеризує саме вас. Ми пропонуємо купити картину в вітальню, поєднання сучасного рішення та живопису актуальне для багатьох стилів.

Соняшники Ван Гога

Соняшники у творчості Ван Гога стояли на особливому місці. Існує два цикли робіт, які поділяються на паризьку та арльську. Автор написав кілька копій цієї картини у різні роки. Нині вони зберігаються у музеях Японії, Сполучених Штатів Америки, Німеччини. В інтернет-магазині sty.pos можна на цю тематику купити інші репродукції картин Ван Гога. Також можна замовити автопортрети та портрети інших картин цього художника.

Автопортрети Ван Гога

Вінсент Ван Гог написав понад сорок автопортретів. Більшість із них було створено лише за три роки життя в Парижі. На початку він наслідує імпресіоністів, використовує стримані темні тони, але далі з'являються кольорові та об'ємні контрасти, які відображають складність та суперечливість характеру художника.

Найвиразнішими автопортретами можна назвати такі:

 1. «Автопортрет із перев'язаним вухом та трубкою». Полотно викликає емоційну реакцію, відчувається, що автор переживає душевний розлад. Від худого виснаженого обличчя віє безвихіддю, тугою, відчуженням.
 2. «Автопортрет у солом'яному капелюсі» На портреті перед нами стомлена, самотня людина зі складним характером. Як віртуозно автор передав свій стан, але, водночас, картина багатогранна та динамічна, що досягнуто дробленням базових блакитного та жовтого кольорів на крапки. Це свідчить, що Ван Гог був захоплений пуантилізмом.

Чому Ван Гог відрізав собі вухо

Про відрізане вухо Ван Гога ходять легенди, і історія з кожним роком обростаємо все новими варіантами. Однак справжня причина, чому Ван Гог відрізав собі вухо, не відома навіть біографам художника. Деякі стверджують, що він не хотів одружити брата, боячись втратити його підтримку. За іншою версією причиною стала сварка з Гогеном, а відрізане вухо призначалося повії, яка віддала перевагу Гогену Ван Гогу.

Портретний живопис Ван Гога

Ван Гог відомий не лише натюрмортами та пейзажами. Великий інтерес становлять і портрети, написані художником. Майстер був новатором у техніці спонтанного листа, коли найчіткіше проявляється внутрішній світ позиваючого, його душевні переживання.

У різні етапи своєї творчості художник написав безліч портретів, у тому числі:

 1. «Портрет листоноші Жозефа Рулена» Моделью для картини став найкращий друг автора. Тут виділяється віртуозна гра світла на відкритому привітному обличчі чоловіка, а приголомшливе смарагдове тло підкреслює зелені очі моделі.
 2. «Їжаки картоплі» Рання робота присвячена тематиці сільського життя. Сіро-зелені та темно-коричневі тони спрямовані наголосити, наскільки бідна вся обстановка будинку. Особи людей втомлені, їхня трапеза мізерна, але характери їх стійкі, тому вони звикли долати всі тяготи життя.
 3. «Портрет татуся Тангі». Портрет подарунок власнику паризькій художній крамниці. Він усіляко підтримував імпресіоністів.
 4. «Портрет доктора Гаше». На портреті зображений чоловік сумний та задумливий. Це лікар Ван Гога. Він тримає в руках гілочку наперстянки. Саме з цієї рослини лікар готував ліки для художника.

Малюнки Ван Гога

Перш, ніж створити черговий шедевр, художник обов'язково робив нариси, підбирав баланс світла та тіні. Він надавав великого значення малюнкам. Ван Гог робив свої малюнки олівцем, сепією, тушшю, з техніки дуже цікава складається з крапок і щільних штрихів із завитками.

Рання творчість Ван Гога

Творчість Ван Гога можна розділити на два основні періоди: голландський та французький. З 1881 по 1883 роки було створено перші картини. Це було в Гаазі та в Дренті. У ранніх роботах відзначається інтерес до селянства, біблійні мотиви, застосування темної палітри. У цей період було створено такі знамениті полотна:

 • «Дружина рибалки на березі»;
 • «Ферма та стоси торфу»;
 • «Фермерські будиночки в гаю»;
 • «Селянин, що спалює бур'яни»;
 • «Дві жінки на вересової пустки»".

Пізній період творчості Ван Гога

Після виписки з лікарні в Сен-Ремі останній період свого життя та творчості художник провів у родині брата у місті Овер у Франції. Саме тут були написані пізні картини, на створення яких митця надихнули мальовничі місцеві поля та луки. Серед них найславетніші:

 • «Пейзаж в Овері в дощ»;
 • «Пшеничні поля в Овері під хмарним небом»;
 • «Пшеничне поле з волошки»;
 • «Будиночки з солом'яними дахами біля пагорба»;
 • «Вигляд на Овер та церкву».

Від пізніх робіт Ван Гога віє приреченістю, смутком, тривогою, у своїй відзначається досконалість майстерності автора. Останню роботу було завершено за 19 днів до смерті. Вона вирізняється хаотичності мазків, рухом, натиском, але відчувається, що почуття не знаходять виходу.

Ван Гог в імпресіонізмі та постімпресіонізмі

Картини Вінсента Ван Гога – особливий витвір мистецтва. Його порушення академічних канонів усвідомлено, він хоче зобразити не сам об'єкт, а емоційний стан, який він викликає в автора, наповнити твір глибоким духовним змістом. Техніка його робіт формувалася під впливом імпресіоністів, що підтверджується густими хаотичними мазками, з яких складається зображення.

У пізніший період майстер розширює рамки імпресіонізму та імпресіонізм та постімпресіонізм доповнюють один одного. Художній стиль доповнюється елементами, взятими з японського живопису укіе-е. Це проявляється пом'якшувальними тінями та акцентуванням уваги на важливих елементах композиції за допомогою контурування предметів.

Під впливом творчості Ван Гога з'являється новий напрямок у мистецтві – експресіонізм. Він полягає у спотворенні пропорцій та навмисному спрощенні малюнка для його більшої виразності. Репродукції та постери полотен генія від інтернет-магазину sty.pos допоможуть вам краще осягати всесвіт творчості Ван Гога, оцінити щирість його почуттів та багатство фарб.

Техніка живопису та художній стиль Ван Гога

Імпасто називається техніка, де творив Ван Гог. Її особливість у тому, що фарби накладаються дуже густим шаром і найчастіше не лише за допомогою кисті, але й мастихіну чи ножа.

Ван Гог – яскравий талант, незаслужено не оцінений за життя сучасниками. Нині мистецтвознавці, поціновувачі живопису та колекціонери високо оцінюють внесок цього художника у світове мистецтво.

Скільки коштує картини Вінсента ван Гога?

Визначення цінності картини, виражене у грошовому еквіваленті, є дуже умовним і може змінюватись у різних обставинах. Геній митця не має ціни.

Найдорожчими картинами Ван Гога на сьогоднішній день є:

 • «Іриси»;
 • «Портрет доктора Гаше»;
 • «Зоране поле та орач»;
 • «Червоні виноградники в Арлі»;
 • «Соняшники»;
 • «Портрет художника без бороди»;
 • «Аліскамп»;
 • «Портрет листоноші Жозефа Рулена»;
 • «Пшеничне поле з кипарисом»;
 • «Молода селянка в солом'яному капелюсі в пшениці».

Де купити репродукції та копії картин Ван Гога?

У каталозі нашого інтернет-магазину величезний вибір репродукцій та постерів картин Вінсента Ван Гога у найвищій якості, найкращі в Україні. Можна замовити класичну картину на полотні, постер або репродукцію на папері або в сучасному вигляді - модульна картина, купити картину із трьох частин або в іншій кількості модулів за вашим бажанням. Це може стати оригінальною та яскравою деталлю інтер'єру. Також можемо виконати замовлення у різній техніці, якщо клієнт побажає максимальну схожість із оригіналом.

Де є оригінали полотен Вінсента ван Гога?

Щоб переглянути оригінали картин Ван Гога, доведеться відвідати безліч різних музеїв у таких країнах, як США, Франція, Великобританія, Нідерланди:

 • Музей Ґетті, Лос-Анджелес, США;
 • Музей Ван Гога, Амстердам, Нідерланди;
 • Музей д'Орсе, Париж, Франція;
 • Музей Креллер-Мюллер, Оттерло, Нідерланди;
 • Лондонська Національна галерея, Лондон, Велика Британія;
 • Музей сучасного мистецтва, Нью-Йорк, США.

Де знайти додаткову інформацію про життя та творчість Ван Гога?

Якщо вас цікавить життя і творчість цього геніального художника, можете знайти інформацію, що цікавить, у книзі «Ван Гог повні збори живопису».

Для тих, хто не любить читати, знято художні фільми:

 • «Ван Гог - портрет, написаний словами»;
 • «Ван Гог на порозі вічності».

Поширені запитання:

Способи оплати замовлення?

Ви можете сплатити будь-яким зручним способом: оплата при отриманні, оплата банківською карткою на сайті, повна оплата на картку.

Яка вартість друку?

Ціна готової картини залежить від матеріалів та розмірів замовлення.

Як здійснюється доставка?

Доставка здійснюється "Новою Поштою" по всій території України. Про особливості та варіанти доставки можна дізнатися на сайті в розділі оплата та доставка.

Чи передбачено знижки на картини Ван Гога?

У нас є гнучка індивідуальна система знижок для постійних клієнтів, а також оптових покупців.

Чи можна надрукувати картину зі своєї фотографії?

Так, у нас є така послуга, можна замовити друк полотен Ван Гога за своєю фотографією.

Чому варто замовити картини Вінсента Ван Гога у sty.pos?

У нашому інтернет-магазині купувати витвори мистецтва вигідно та надійно. Є безліч причин, через які варто звернутися до нас. Але основні такі:

 • Якісні, безпечні та оригінальні матеріали виготовлення;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • Доставка по всій території України;
 • Висока якість готової продукції;
 • Повний цикл виробництва;
 • Суворе дотримання термінів замовлень;
 • Друк картин на натуральному полотні;
 • Безкоштовні консультації спеціалістів.

Замовити полотна Ван Гога можна на нашому сайті онлайн у будь-який зручний для вас час. Наші фахівці опрацюють замовлення у найкоротші терміни. З усіх питань звертайтесь до наших професійних консультантів.

В інтернет-магазині - sty.pos можна замовити картини та постери Вінсента Ван Гога з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кропивницький, Біла Церква, Кременчук, Нікополь та інші регіони країни.

Вгору