Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Укр
0
Мій кошик

Модульні картини

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Модульні картини в інтер'єрі

Одним із сучасних елементів декору приміщень, що має великий попит серед споживачів, є модульні картини, які також можуть бути у вигляді мульти-панелей на полотні. Це оригінальний вид сегментованої картини з одним зображенням, розділеним на модулі, що зберігають цілісність. Так і мульти-панно трактується як композиції, що складається з декількох модулів, кожен з яких це і є окрема картина.

У модульній картині об'єднання сегментів може бути за рахунок загальної тематики, палітри кольорів, а у випадках з абстрактними зображеннями – композиційним задумом. Такий сучасний вигляд панно дозволяє підбирати під себе оригінальний художній ансамбль та розкривати своє індивідуальне сприйняття світу.

Декорування інтер'єрів відбувається з урахуванням не одного планування. Важливо також брати до уваги функціонал приміщень, колір, параметри та форму всього полотна, і все це в комплексі створить комфорт та естетичний вигляд у приміщенні. При оформленні кімнат різного призначення, спальня, вітальня або дитяча, необхідно враховувати всі вимоги, підбираючи модульні картини. Адже декор має бути не лише красивим, а й практичним!

Модульні картини у вітальню

Про вітальню можна сказати, що це парадний фасад будинку і своєрідне вікно у великий світ. Тому при виборі елементів декору для неї переваги віддають видовищним та вишуканим полотнам. Як правило, використовуються модульні картини із чотирьох і більше частин. Чим масштабніша композиція, тим більше буде потрібно вільного простору для її фіксації. Найчастіше їх вішають на стіні над диваном.

За наявності невеликої вітальні масивні полотна не рекомендується використовувати. Варто звертати увагу на компактні модульні картини, що складаються з невеликих сегментів квадратної форми та бажано горизонтального розташування. Тематика модульної картини для вітальні може бути будь-якою. Головне, щоб вона відповідала життєвим цінностям, інтересам та способу життя господарів. Але перед тим, як купити модульну картину у вітальню, варто переконатися, що вона гармонійно вписується в концепцію інтер'єру за стилем, сюжетом і колірним оформленням.

Модульні картини до спальні

Плануючи покупку модульної картини до спальні, варто враховувати, що в такому приміщенні люди відпочивають від турбот і розслабляються. Тому не варто купувати полотна з яскравими кричущими кольорами, агресивними сюжетами і з будь-якими деталями, які здатні розбурхувати нервову систему і, тим самим, заважати здоровому та повноцінному сну. Найкращим варіантом модульної композиції буде зображення у примирених приглушених відтінках. Картини рекомендується фіксувати над узголів'ям ліжка або навпроти нього. Тоді м'які промені бра або будь-якого іншого виду ніжного підсвічування будуть падати на модулі, що додасть додаткової естетичної насолоди. Плануючи купити модульну картину в спальню, рекомендуємо вибирати нейтральний сюжет полотна, що викликає позитивні емоції. Це може бути флористична чи анімалістична тематика, зображення дітей, природи чи знаменитих архітектурних пам'яток.

Модульні картини у дитячу кімнату

Оригінальним подарунком, що запам'ятовується, юним любителям коміксів буде модульна картина в дитячу з барвистими замальовками забавних сценок з улюблених мультфільмів, комп'ютерних ігор або казок. Такий чудовий презент приведе у захват дітей у будь-якому віці. Для безпеки щільно його розміщують на вільній стінці, яка добре освітлюється, на висоту не нижче півтора метра від підлоги. Не рекомендується використання яскравих фарб, що збуджують, в оформленні дитячої кімнати. Коли ви вирішите купити модульну картину в дитячу, віддавайте переваги полотнам у теплих та ніжних відтінках, які не викликають стомлення та роздратування, а заспокоюють та утихомирюють нервову систему дитини.

Модульні картини на кухню

Одним із довгограючих трендів оформлення обідньої зони вважаються сегментовані полотна. Перед тим як купити модульну картину на кухню, важливо визначитися з її стилістичним оформленням. Віддавайте переваги композиціям, що підігрівають апетит і покращують функціонування травної системи. Рекомендуються класичні тематичні сюжети, на яких зображені овочі, фрукти, ягоди та випічка з кавою. Також можна використовувати картини з веселими звірятками та рум'яними малюками, які процвітають на здоровій та домашній їжі.

Розміри модульної картини для кухні безпосередньо залежать від метражу приміщення. Полотно не повинно бути надто потужним. При його фіксації у зоні над столом кількість сегментів у загальній композиції має перевищувати трьох чи чотирьох штук. Для заповнення вільних ділянок біля вікна можуть бути використані диптихи та триптихи. Це буде ідеальним варіантом декорування кухні.

Модульні картини для офісу, кабінету

Наявність складеного полотна в строгому офісному інтер'єрі є досить поширеним варіантом, тому що вписати його в дизайн такого приміщення досить просто. Використання модульної картини в офісі дозволяє ефективно використовувати площу стін і не перевантажувати обстановку. Сюжет мульти-панелі на полотні має бути лаконічнішим, ніж на картині, яка використовується в будинку. Але при цьому композиція повинна бути проникливою і включати концепцію компанії і справляти позитивне враження на клієнтів.

При виборі модульної картини в офіс рекомендуємо віддавати поміркованому абстракціонізму, який поєднує в собі стриману палітру, динамічні лінії, що чудово передають рішучість та активність успішного бізнесу. Важливо купити модульну картину в офіс таку, щоб побачивши полотно, клієнти не змогли уникнути вас без договору про співпрацю.

Сучасні модульні картини

Сучасні дизайнерські інтер'єрні рішення виконуються за допомогою величезного вибору стилів, різноманітності сучасного оздоблювального матеріалу та унікальних композиційних рішень, великого асортименту елементів декору, які доповнюють певний стиль і підкреслюють його атмосферу. Але, найчастіше, при оздобленні стін будинку віддають перевагу недорогим модульним картинам. Але не в кожному інтер'єрі буде доречно використовувати класичний живопис, оформлений у масивну раму.

Квартирам з мінімалістичним інтер'єром краще купити модульні картини, що складаються з фотознімків. Формат мультиполотна може бути у вигляді фотографії або мальовничої картини, розділеної на кілька частин, про три і більше. Таке панно сприйматиметься сучасніше і підкреслюватиме будь-який інтер'єр.

Модульні картини з кількох частин

Сама назва модульних картин свідчить, що зображення ними розділено кілька окремих частин. На сучасному ринку нашій країні реалізуються модульні картини, які з двох і більше сегментів. Найбільшою популярністю серед покупців користуються картини із 5-7 елементів. Такі мультиполотна ідеально вписуються в різний інтер'єр від строгих офісів до затишних житлових приміщень, які не обмежуються вітальнею. Наприклад, у кухні по стіні над столом гармонійно виглядатимуть «розрізані» або «розкидані» фрукти чи натюрморти. За вартістю модульні картини досить доступні, особливо в порівнянні з ціною інших варіантів елементів декору.

Види модульних картин

Модульні картини класифікуються за низкою ознак, а саме за: формою, розміром та розташуванням фрагментів у складі загальної композиції. Сприйняття того самого полотна може бути різним за рахунок розташування її сегментів, експериментуючи з якими підбираються оригінальні рішення для приміщень і стилів у будь-якому інтер'єрі.

Модульні картини із двох частин

Одним із найпростіших варіантів модульної картини є полотно, що складається з двох частин, які не завжди є половинками одного зображення. Дизайнери інтер'єру рекомендують купити модульну картину із двох частин для компактних кімнат невеликих площ. Це може бути спальня, дитяча чи коридор.

Досить цікавим варіантом вважається диптих із різних сегментів, але об'єднаних між собою одним сюжетом та кольоровою гамою. При цьому розмір одного фрагмента може бути більшим за інший. Їхнє розміщення може бути як горизонтальним, так і вертикальним у ряд. Рідше зустрічаються по діагоналі або драбинкою. При компонуванні модулів враховується співвідношення розмірів сегментів та площі вільної стіни.

Модульні картини із трьох частин

Як правило, триптихи купують для декорування кімнат середньої площі, таких як вітальня, офіс, їдальня або кухня. Перед тим як купити картину з трьох частин необхідно звернути увагу на величину самих фрагментів і співвідношення пропорцій, адже цілісна композиція на стіні повинна розташовуватися гармонійно і просторо.

Горизонтальне модульне полотно може включати елементи однакові за розміром і розташовані в ряд. Існують варіанти з наявністю великого центрального елемента та двома невеликими бічними фрагментами. Угруповання модулів різного розміру може бути будь-яким - від маленького до найбільшого і навпаки. Суворих правил на відстані між модулями немає, його можна визначати самостійно, від особистих переваг.

Модульні картини з чотирьох, п'яти та більше частин

Ідеальним приміщенням для розміщення поліптихи буде вітальня, зал, вестибюль великих площ. Такі композиції за рахунок наявності численних елементів мають більше варіантів компонування. Модулі вертикального та горизонтального розташування можна поєднувати з іншими фрагментами, створюючи тим самим складні мульти-полотни із хитромудрими формами.

Приміщення з консервативними та технократичними інтер'єрами зобов'язують розміщувати модулі на однаковій відстані між собою. Більш сучасні напрямки дизайну приміщень визначають використання складних композицій, у яких елементи розташовані хаотично. Також для поліптих характерна наявність одного або двох модулів, що виділяються із загального числа розміром чи формою. Перед тим як купити модульну картину з чотирьох, п'яти і більше частин необхідно розрахувати параметри всього мультиполотна, що складається з великої кількості елементів.

Горизонтальні модульні картини

Горизонтальні полотна мають одну основну відмінну рису - розташування її модулів в один або кілька рядів, утворюючи довгастий чотирикутник. Елементи у таких картинах квадратної форми або подовженого прямокутника. Дизайнери інтер'єру стверджують, що горизонтальні мультиполотна з подовжених прямокутників значно візуально розширюють вузькі стіни, і за рахунок перспективи та панорами збільшують простір у кімнаті.

Вертикальні модульні картини

Вертикальні полотна дозволяють докорінно змінити сприйняття простору в старих будинках з низькими стелями. Розміщення модулів відбувається прямо один над одним або з незначним зміщенням. При цьому фіксація центрального елемента композиції має бути на рівні очей. При такому розташуванні елементів лінія погляду ковзає знизу вгору, і в результаті стеля здається вищою, адже принти з лініями по вертикалі посилюють такий ефект. Використання вертикальних сегментованих полотен відзначається при оформленні вхідних прохідних приміщень по ширині. Це коридори, хол, вітальні.

Скільки коштують модульні картини?

При формуванні ціни модульного полотна рекомендуємо використовувати унікальний конструктор підбору, що дозволяє створювати індивідуальну композицію та визначає точну її вартість. Найпростішим і практичним способом придбання індивідуального рішення є онлайн-купівля модульної картини в інтернет-магазині постерів і картин sty.pos.

Від чого залежить вартість модульних картин?

При створенні недорогих модульних картин основою виробів використовується штучний матеріал. В результаті малюнок виходить яскравим і привертає погляд, але, за фактом, такий матеріал використовується при створенні банерної реклами. Тому ми рекомендуємо купувати модульні картини на натуральних полотнах, виготовлених із льону. На таких виробах зображення виходить привабливішим. Поверхня натурального полотна дозволяє наносити спеціальні гелеві покриття, мазки, зроблені пензлем, що робить зображення ідентичні намальованим картинам. Під час створення репродукцій знаменитих художників використовується методика, що створює ефект старіння. Готовий малюнок натягується на дерев'яний підрамник. Виробником також встановлюється кріпильна система.

Чинники, що впливають на остаточну вартість готового мульти-полотна:

 • Площа композиції;
 • Вид полотна;
 • Спосіб покриття готової роботи;
 • створення індивідуального макета;
 • Підрамник та натяжка.

В інтернет-магазині Sty.pos завжди можна за доступними цінами купити модульні картини будь-якої тематики. Наш асортимент представлений великим вибором мульти-полотен різного розміру та з будь-якою кількістю фрагментів, що становлять загальну експозицію.

Недорогі модульні картини на замовлення

Найбільш затребуваними серед покупців є полотна, що складаються лише з п'яти модулів. Такий попит легко пояснюється невеликими площами їхнього житла. Якщо ж покупка картини планується у свій будинок, то обмежувати себе невеликими полотнами не варто. При виборі зображень покупці враховують загальну тематику офісного або житлового приміщення. Це може бути зображення вогнів нічного міста, заходів сонця, живопису, абстракцій, тварин та інші. При оформленні дизайну кухні найчастіше спостерігається використання модульних малюнків фруктів та овочів. Вони зображуються настільки реально, що з розгляданні панно може виникнути апетит. Модульна картина під замовлення за доступною ціною виконується індивідуально для кожного інтер'єру з будь-яким зображенням за бажанням замовника. Щоб втілити бажаний малюнок на полотно, слід завантажити його зображення на сайт Sty.pos і співробітники магазину в найкоротші терміни створять вам шедевр.

Де придбати модульну картину в Україні, Києві?

Каталог інтернет-магазину Sty.pos включає великий вибір експозицій, з яких можна легко підібрати триптих за доступною вартістю. Покупець може не тільки придбати готовий варіант, а й створити модульну картину на замовлення з індивідуальним ескізом. Ми пропонуємо не лише репродукції відомих у світі художників, але й можемо нанести на панно портрет, фотографію, зображення відомої людини, пам'ятні дати, пейзаж, натюрморт, колаж та інше. Структура мультиполотна залежить виключно від замовника. Вона може являти собою композицію з симетричних блоків або унікальну комбінацію, що стала стильним акцентом інтер'єру будь-якого приміщення.

Оновити квартирний чи офісний інтер'єр допоможуть модульні полотна. Це окремий вид картин із соковитим та яскравим зображенням, нанесеним на полотно з чітким відбитком елементів. Такі картини виглядають дуже натурально і не завжди можна їх відрізнити від картин, написаних пензлем.

Модульні картини продаються на сайті інтернет-магазину Sty.pos. Ми пропонуємо на вибір як готові роботи, так і розробляємо модульні конструкції на індивідуальне замовлення. У нашому магазині можна купити модульні картини недорого будь-якого розміру.

Ми впевнені, що модульна картина від Sty.pos завжди додасть яскравості та оригінальності у будь-якому інтер'єрному рішенні.

Поширені запитання:

Скільки коштує нанесення та друк картини на полотні?

Ціна готової картини визначається з урахуванням розміру та виду матеріалу полотна. Вартість друку модульних картин на полотні варіюється від 200 до 6000 грн.

Чи бувають знижки та акції на модульні картини?

У нашому магазині передбачені знижки для постійних та оптових покупців як на готові вироби, так і на друк на полотні. Вони розраховуються індивідуально з урахуванням обсягу замовлення.

Чи можна нанести на полотно свою фотографію?

Звичайно. Ми надаємо послугу друку модульних полотен за власними фотографіями.

Чи є доставка модульних картин до інших міст України?

Ми працюємо з одним із найкращих поштових відправників країни «Нова пошта». Тому, доставляємо ваші замовлення по всій території України або до відділення НП або кур'єрською доставкою на адресу.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кропивницький, Біла Церква, Кременчук, Нікополь та інші регіони країни.

Как осуществляется оплата и доставка модульных картин?

Для удобства наших покупателей мы предлагаем следующие виды оплаты: банковской картой при оформлении заказа на сайте магазина, полная оплата на банковскую карту, оплата наличными при получении картины, наложенный платеж.

ТОП – 8 причин покупки модульних картин у Sty.pos

 1. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, при якому враховуються всі його побажання та особливості замовлення.
 2. Висока якість продукції, яка контролюється на всіх етапах виробництва картин.
 3. Суворе дотримання термінів виготовлення замовлення, що озвучуються при його оформленні.
 4. Надання інформативних безкоштовних консультацій щодо оформлення полотна, підбору рами та матеріалів.
 5. Використання полотен з натуральних, екологічних та безпечних для дітей матеріалів.
 6. Повний цикл виробництва, який починається від нанесення зображення на полотно та закінчується підбором рами.
 7. Використання оригінальних витратних матеріалів перевірених постачальників.
 8. Безкоштовна доставка на суму від 1500 грн.
Вгору