Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Укр
0
Мій кошик

Картини квіти та букети

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Красиві картини з квітами

Великим попитом у всі часи мали картини, квіти на яких вважаються центральним сюжетом. Такі полотна гармонійно вливаються як у класичний, так і сучасні стилі інтер'єру.

Предмети живопису з квітами характеризуються достатком фарб та життєрадісним настроєм, який нагадує про красу природи та циклічне оновлення світу. Рослини в період цвітіння є факторами, що надихають, для представників різних художніх шкіл, епох і стилів. Адже такими щільними можна гармонійно доповнити будь-який стиль інтер'єру.

Що таке картина з квітами?

Одним з ненав'язливих і легких для сприйняття сюжетів вважаються квітучі рослинні культури. Адже милування ними заспокоює утихомирює і дарує оптимістичний настрій. Але не варто забувати про те, що класичний живопис має символічний зміст у значенні кольорів, зображених на картинах, який був ще вкорінений у біблійній та античній міфології.

Тлумачення значень полотен з квітами можна шукати і в таємничій мові самих рослин, яка зародилася на Сході і стала модною у XVIII столітті. Для полотен епохи романтизму та раннього модерну характерна часта наявність зашифрованих квіткових послань. Наприклад, робота Поля Синьяка «Ваза з квітами», на якій зображені тюльпани червоних та жовтих кольорів, означає захоплення та освідчення в коханні. А картина Джона Уотерхауса «Нарциси» вказує на вираз смирення та нерозділеного почуття.

Картини з квітами для інтер'єру

Одні з універсальних способів декорування будь-якого приміщення при правильному доборі жанру, стилістичного оформлення, композиції та колірного рішення є полотна з квітами.

Запорукою успішного декору буде правильний підбір витвору мистецтва. Для цього картина, квіти на якій є основним акцентом, має відповідати загальній концепції дизайну. Також дуже важливо враховувати гармонію палітри кольорів інтер'єру і відтінків самого зображення.

  • Картини з квітами на кухні та в кафе. Наявність та яскравих картин з квітами та з родючими садами інтуїтивно збільшують апетит. Барвисті квіткові або фруктові натюрморти наповнюють життям приміщення для їди і спричиняють невимушений діалог усіх присутніх за столом.
  • Картини з квітами у вітальні. Досить гармонійно виглядають стильні картини з квітами, виконані в сучасних стилях, з модними мінімалістичними інтер'єрами, вдало справляючись при цьому за участю колірних акцентів у них. Використання репродукції знаменитих натюрмортів у форматі арт полотен або модульних картин дозволяє задати приміщенню ритм, при цьому відвернути увагу від недоліків планування приміщення.
  • Картини квітів у спальні. Доповнити камерну атмосферу однієї з найбільш відокремлених кімнат у будинку та ушляхетнити в ній скромну обстановку можна, використовуючи романтичні картини з квітами в спальні. Такі витвори мистецтва, на яких у спокійній приглушеній палітрі кольорів зображені квітучі весняні пейзажі, стануть джерелом мрійливого настрою і допоможуть розслабитися людям у кімнаті.
  • Картини з квітами в офісі та кабінеті. Наявність картини з квітами в офісі або домашньому кабінеті, розташованої безпосередньо на робочому столі, стане родзинкою вашого інтер'єру. Розглядаючи такі полотна, люди відчувають заряд бадьорості і в них освіжається хід думок, що дуже позитивно позначається на їхній результативності та прийнятті рішень. За допомогою рослинних та природних мотивів можна пом'якшити строгу офіційну обстановку, тим самим вселити впевненість у себе та надихнеться на творчі рішення.

Картини з квітами знаменитих художників

Для любителів сучасних інтер'єрів, які є представниками лофта, арт-деко, поп-арту, рекомендується вибирати оригінальні букети кольорів. Наприклад, у цьому випадку актуальною буде робота Вінсента Ван Гога «Ваза з трояндами». Ця робота виконана в стилі імпресіонізму: букет, який колись був свіжим і красивим, скуштував і втратив свою красу. Ця картина стала результатом особистих переживань майстра пера, його великим сумом та меланхолією. Особливу вишуканість даному твору надає поєднання світло-зеленого фону та блідих троянд на ньому, які були намальовані за допомогою недбалих мазків. Така репродукція може сміливо займати гідне місце у кабінеті чи вітальні, які оформлені в сучасних стилях інтер'єру. Для надання завершального образу картині рекомендується підбирати вузький багет у світлому кольорі та обов'язково скористатися галерейною натяжкою.

Також картина з квітами може не бути меланхолійною. Наприклад, робота «Поле маків» від відомого художника Марселя Діфі. Незважаючи на те, що дане полотно відноситься до імпресіонізму, воно розписане яскравими та райдужними фарбами у червоних, фіолетових, жовтих та зелених відтінках. Для написання маків художник використовував розмиті, трохи недбалі мазки, що надає полотну особливої чарівності. Такі картини ідеально підходять для декорування інтер'єру будинків, виконаних як у класичному, так і в сучасних стилях.

Вгору