Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Укр
0
Мій кошик

Картини абстракція

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Абстрактні картини

Абстракція у світі дедалі впевненіше займає своє стійке місце у живопису. За допомогою даного жанру можна яскраво та незвичайно виражати власне «Я», не обмежуючи себе геометричними формами та канонами. Поціновувачі картини абстракції немає обмежень на політ фантазій і власного сприйняття мистецтва.

Призначення картин абстракція

Наявність глибокого сенсу мають картини у стилі абстракція. Адже на перший погляд хаотичне розташування плям, ліній, фігур і поєднання точок насправді створюють унікальний образ в очах того, хто дивиться.

Найбільшу популярність абстракціонізм набув у ХХ ст. Яскравими представниками цього жанру є Пабло Пікассо, Робер Делоне, Казимир Малевич та Василь Кандинський. При написанні своїх робіт у стилі абстракції ці творці мали на меті досягти гармонії на полотні без класичних зображень людей, предметів чи природи. Пізніше інші художники активно підхопили їхній стиль. Тому сьогодні абстракціонізм впевнено займає одне з провідних місць у живопису.

Віртуальна галерея інтернет-магазину картин та постерів Sty.pos містить одні з найцікавіших зразків абстрактного живопису сучасних художників.

У чому основна перевага абстрактних картин?

При оформленні інтер'єрів житлових будинків, ресторанів, офісів та інших видів установ широко використовуються абстракція картина. Асортимент інтернет-магазину Sty.pos представлений великою різноманітністю картин, написаних перевіреними художниками вручну олією та акрилом. Ми можемо сміливо гарантувати високу якість та доступні ціни на наші полотна. Використовуючи наші абстрактні картини, можна легко створити необхідний стиль.

Купівля картин у стилі абстракції підходить тим людям, які бажають шукати у витворах мистецтва, область для уяви. Абстрактні картини мають ряд характерних переваг:

 1. Відсутність вираженого сюжету в зображенні картини дозволяє приміщенню набувати оригінального вигляду і унікальності.
 2. Абстрактні картини є акцентом та дизайнерською родзинкою будь-якого інтер'єру та завжди привертають увагу людей до себе.
 3. Різне сприйняття картини абстракції з урахуванням настрою глядача.
 4. Сприяють та стимулює розвиток творчого мислення живопис у стилі абстракціонізму.

Які бувають абстрактні картини?

Кваліфіковані консультанти інтернет-магазину Sty.pos завжди нададуть допомогу при виборі картини абстракції на всі випадки життя та з урахуванням індивідуальних уподобань покупця. Асортимент нашого магазину представлений великим вибором полотен у цьому стилі. Бажаємо звернути вашу увагу на наявність основних різновидів абстракції:

 1. Геометрична. Зображення картин у цьому вигляді абстракції містить виключно геометричні фігури чи його окремі елементи.
 2. Ліричні. Абстрактні картини у ліричній формі містять головний діючий прийом у вигляді динамічного процесу.
 3. Хаосна. Характеризується наявністю та поєднанням різнокольорових плям, які розкидані хаотично по всій площі полотна.

У каталозі нашого магазину представлені абстрактні картини із зображеннями досить відомих об'єктів, що передаються у спотвореному вигляді. Дуже популярними стали абстрактні полотна у чорно-білих тонах. Всі наші картини виконані в техніці станкового живопису, без використання спеціальної комп'ютерної обробки та друку.

Де найкраще розмістити абстракцію в інтер'єрі?

Характерною рисою картин у стилі абстракції вважається викликання емоцій, які на початковому етапі вбираються глядачем, а надалі вони осмислюються. Тому, плануючи покупку такої картини в інтер'єр, рекомендується попередньо добре продумати і зважити. Певних місць розміщення картини абстракції немає. Для цього підходить кухня, вітальня, зал ресторану, заміський клуб або офіс. Будь-яка з картин, придбаних у нашому інтернет-магазині, відразу після отримання готова до розважання. Для надання надійного захисту від вологості та пилу, поверхні абстракцій завжди покриті спеціальним лаком. Полотно реалізуються у готовому вигляді, маючи кріплення, і вони вже натягнуті на підрамники.

Єдине, що необхідно, так це врахувати особливості приміщення:

 1. Мінімалістичний стиль інтер'єру в офісних приміщеннях рекомендується декорувати монохромною або чорно-білою абстракцією картиною. Таке полотно не відволікатиме уваги від поточних справ і не стане яскравим акцентом.
 2. Для спальні рекомендується вибирати картини абстракція виконані в пастельних та спокійних тонах, що сприяють розслабленню.
 3. Кухня та дитяча гармонійно вписуватимуть яскраві та життєрадісні абстрактні полотна, які забезпечують підняття настрою та розважають.
 4. Світлий дизайн приміщень можна розбавити насиченими та строкатими абстрактними картинами, що нейтралізують його однотонність.

Дуже важливо грамотно розмістити абстракцію. За бажання, щоб картина заграла, рекомендується встановлювати освітлення або підсвічування. Для надання картині абстракції слід додавати раму. Найбільш підходящим варіантом для цього є оформлення полотна в багет. Дуже важливо, щоб при купівлі картини абстракції полотно було натягнуте на широкий 3D підрамник.

В інтернет-магазині Sty.pos картини абстракції продаються за нашими цінами. У нас є кілька варіантів оплати. Ми оформляємо доставку практично до всіх населених пунктів країни. Оформляєте замовлення в нашому магазині для придбання абстрактних картин. Ми гарантуємо, що наші полотна будуть створювати затишок для вас та підкреслювати вашу індивідуальність та власний стиль.

Вгору