Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Укр
0
Мій кошик

Картини та постери для спальні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Картини в інтер'єрі спальні

Для більшості людей будинок вважається надійною фортецею і місцем, в яке завжди приємно повертатися. Правильне облаштування будинку дозволить створити у ньому приємну атмосферу, яка забезпечить лише позитивні емоції та необхідний відпочинок у рідних стінах. Що це означає і як цього досягти? Звичайно, в першу чергу необхідно наголосити на практичність і зручність. На другому місці обов'язковою умовою є створення гармонії та затишку, особливо в кімнатах, призначених для відпочинку, і це насамперед у спальні. Найкращим способом наповнити таке приміщенням атмосферою умиротворення, теплотою та позитивним настроєм вважаються картини для спальної кімнати.

Як вибрати картину для спальні?

Вибираючи картини для спальні, люди часто стикаються з великим асортиментом виробів, виконаних у різних стильових рішеннях, сюжетах та жанрах. Тому фахівці рекомендують перед покупкою такого елемента декору заздалегідь підготуватися. Що ж для цього потрібно? Насамперед слід визначитися, яке полотно максимально підходить під інтер'єр вашої спальні і буде гармонійно виглядати.

  1. Сюжет. Найбільш підходящим варіантом для інтер'єру спальні вважаються картини з класичними сюжетами, що привносять в кімнату умиротворення і не перевантажують її. Такі полотна можуть містити зображення у вигляді натюрмортів чи пейзажів.
  2. Стиль. При виборі класичного сюжету рекомендується зупиняти свій вибір на картинах у стилі реалізму та імпресіонізму. Якщо ж при декоруванні спальні хочеться чогось ідеального, гармонійного і врівноваженого, тоді необхідно зупинити свій вибір на полотнах, виконаних у стилі мінімалізму, неопластицизму або абстракціонізму.
  3. Колірна палітра. Суворих правил та обмежень щодо підбору кольору для картин у спальню не існує. Але дизайнери рекомендують звертати увагу та гармонійно поєднувати полотна із загальним інтер'єром кімнати. Картина для спальні не може вибиватися із загальної гами. Також хочемо звернути вашу увагу, що відтінки синьо-блакитного та зеленого кольорів ефективно усувають втому та роздратування, покращують сон, що є важливим аспектом, який необхідно враховувати, купуючи модульні картини.

Як розмістити картини у спальній кімнаті?

Розібравшись з необхідним сюжетом, палітрою кольорів і стилем картини для спальні, тепер треба вирішити, як правильно і красиво розташувати полотно в кімнаті. І на цьому етапі виникає найбільше запитань. Це пов'язано з тим, що навіть пару сантиметрів у положенні полотна на стіні здатні забезпечити або зіпсувати важливу гармонію, що розслаблює, в спальні.

ТОП – 4 поради від фахівців для вдалого розміщення картини у спальні:

  • Ідеальний розмір полотна на стіни до спальні не повинен перевищувати середніх параметрів;
  • Придатною зоною для розміщення картини вважається місце біля ліжка або на стіні навпроти;
  • Рекомендується використання поєднань кількох полотен;
  • Картина має бути головним елементом декору спальні, але при цьому відволікати від неї увагу іншими елементами.

Купуючи картини для спальні, важливо, щоб вони були зроблені з любов'ю та несли позитивну енергетику. За таких умов знаходження полотна в кімнаті забезпечить її наповнення радістю, затишком і комфортом!

У каталозі інтернет-магазину картин та постерів – sty.pos представлений великий вибір колекцій плакатів та картин для спальні, а також сучасних модульних картин.

Вгору