Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Укр
0
Мій кошик

Картини Анрі Матісс

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Картини Анрі Матісса

Відомий у всьому світі художник із Франції Матісс Анрі є лідером течії фовістів. Він відомий тим, що намагався шукати методи, що дають змогу передавати емоції за допомогою форм, кольорів. Характерні особливості полотен Анрі – він розкривав красу навколишнього світу, використовуючи барвисті плями, гармонійні, контрастні поєднання кольорів.

Біографія французького художника Анрі Матісса

Народився цей відомий майстер у 69 році 19 століття у невеликому місті Ле-Като-Камбрезі, розташованому у північній частині Франції. Тато хлопчика успішно продавав різні товари, мати займалася розписом кераміки. Батьки думали, що син успадкує батьківську справу, проте хлопчик переїхав до Парижа для навчання юриспруденції. Наприкінці літа 88 року, коли Анрі закінчив навчання, він повернувся до міста свого юнацтва, почав працювати клерком.

Через рік хлопець переніс операцію через гострий напад апендициту. Мама для швидкого відновлення сина придбала предмети для малювання. Перші твори Матісса були лише копіями різнокольорових листівок, які хлопець написав за кілька місяців курсу терапії. Він зміг настільки захопитися даним хобі, що вирішив записатися до художньої школи.

Незабаром Анрі вступив на навчання до школи декоративних мистецтв. Там він завів безліч знайомств, зміг познайомитись з Альбертом Марке. Під час навчання Анрі копіював полотна знаменитих голландських, французьких живописців, які були виставлені у Луврі. У той час на полотна Матісса особливий вплив могла мати творчість багатьох відомих художників, наприклад, Жана-Батиста.

У 1896 році влітку Матісс жив на острові Бель-Іль. Там він завів також чудові знайомства, наприклад, з Джоном Пітером Расселом з Австралії. Цей художник зміг показати Анрі полотна Ван Гога, що значно вплинуло на розвиток, удосконалення його творчості у майбутньому.

Анрі Матісс, його полотна згодом ставали популярними. У 96 році 19 століття картини виставили у залі Салону Національного товариства. Зазначимо, що два полотна придбала сама країна.

Найвідоміші картини Анрі Матісса

У художника є багато популярних полотен. Виділимо найвідоміші твори:

  1. «Човен». Полотно вважається одним із цікавих, оскільки написано у жанрі фовізму. Твір лаконічний: фіолетові лінії, сині вітрила на білому тлі. Один із вітрил є відображенням у воді, другий – має трохи піднятий верхній кут. Так майстер вирішив символічно зобразити ніс човна. У 1961 році минулого століття картину виставили в музеї в Нью-Йорку. Полотно повісили вгору ногами, в результаті відбиття виявилося вгорі.
  2. "Танець". Полотно було написано в 1910 р. Створено твір у 2 випадках. Один варіант знаходиться в Ермітажі, інший у музеї Нью-Йорка. Полотно чарівне, написане з використанням 3 фарб: синє небо, рожеві тіла людей, які танцюють, саме полотно має зелене тло. Лаконічність, а також скнарість відтінків поєднується з великою величиною твору.
  3. "Червоні рибки". Полотно було написано в 1911 р. має цілком реалістичний, нормальний зовнішній вигляд. Однак, якщо уважно розглядати картину, стає зрозумілим, що в ній порушується перспектива. Відображення рибок неправильне, ніжки від столу промальовані всупереч будь-якому закону перспективи. За рахунок яскравих, контрастних кольорів картина виглядає особливо яскраво. Знаходиться полотно у музеї імені Пушкіна.
  4. "Жінка в капелюсі". Твір створений у 1905 р, написаний у стилі імпресіонізму, який майстер вирішив довести до справжнього абсурду. У жінки асиметричні лінії обличчя. Тут же дике поєднання кольорів виглядають потворно, проте творить ціле мистецтво, вільне від звичайних рамок. Оригінальна картина була придбана приватним колекціонером.
  5. "Радість життя". Полотно майстер писав два роки. Закінчив малювання картини 1906 р. Полотно сміливе, дике, цікаве щодо техніки, сюжету. Кожну фігуру обведено чорним контуром, розподілено на картині хаотично. Тому елементи слід розглядати окремо. Елемент картини по центру - хоровод, що складається з голих людей, що привертає увагу кожної людини. Оригінальна картина була придбана приватним колекціонером Барнсом. І за правилами було заборонено робити копії у кольорі до 1992 року минулого сторіччя.

Купити репродукції картин Анрі Матісса - sty.pos

Бажаєте купити репродукції картин відомого художника Анрі Матісса? Тоді ви можете відвідати сайт нашого інтернет-магазину. У нас можна купити картини недорого багатьох відомих художників. Ціна картин Анрі Матісса залежить від розміру та матеріалу полотна. Ми пропонуємо копії полотен і в оригінальному виконанні, і модульні картини. Будь-яка представлена задумка сюжету відмінно підходить для цього втілення.

Наші спеціалісти допоможуть підібрати картину, швидко оформлять замовлення, відправлять у будь-який регіон України.

Вгору