Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Укр
0
Мій кошик

Картини та постери для дитячої кімнати

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Товар Ціна грн.
Сет из 3-х картин на фотобумаге с пластиковой рамкой и пластиком "Львенок и жираф" в размерах 30х40 см. 1 674 грн.
Сет з 3-х картин на полотні "Зайчик, їжачок та собачка" у розмірах 60х60см 2 849 грн.
Сет з 2-х картин на фотопапері з пластиковою рамкою та пластиком "Левеня та зебра" у розмірах 30х40 см 1 116 грн.
Сет з 2-х картин на фотопапері з пластиковою рамкою та пластиком "Мавпа та жирафа" у розмірах 30х40 см 1 116 грн.

Картини в інтер'єрі дитячої кімнати

Картини для дитячої кімнати

Підготовка до народження коханої дитини завжди вважається досить клопіткою, але дуже приємною справою. Батьки обмовляють безліч деталей: яке ім'я буде дано малюкові, якого харчування дотримуватися, який одяг необхідний та багато іншого. Але одним із важливих етапів даного періоду є облаштування його кімнати, яке необхідно зробити максимально комфортним та затишним, а найголовніше – практичним для дитини у будь-якому віці.

Очевидно, що максимальне значення надається забезпеченню безпеки та зручності. Але на другому місці дитячі психологи рекомендують таки зосередитися на психологічній стороні питання. Що це означає? Насамперед необхідно наповнити кімнату такими предметами, які одночасно впливатимуть на настрій, розвиток та формування особистості дитини. Адже деталі, які з дитинства оточують дитину, надають прямий вплив формування у нього майбутньому світогляду і характеру. Одним із елементів з позитивним підтекстом вважається картина для дитячої кімнати.

Чим корисні картини у дитячій кімнаті?

Сучасні батьки особливу увагу приділяють створення правильної обстановки для зростання та розвитку своєї дитини. Для цього вони намагаються брати все до уваги, починаючи від організації простору до кольорових рішень. На перший погляд, картини в дитячу кімнату для хлопчика чи дівчинки – це елемент декору, але його значення в даному випадку є більш значущим.

  1. Наявність предметів мистецтва на полотні в оточенні дитини, активізує розвиток у нього творчого мислення та інтересу. Прийде час і малюкові стане цікаво, що це за картина, хто її намалював та яким чином. А до настання цього моменту, картина сприятиме вихованню почуття прекрасного та любові до творчості та мистецтва.
  2. Підбір сюжету картини у певній тематиці (чи то природа, планети та космос, автомобілі, музичні інструменти, спорт та інше) дозволить плавно зацікавити дитину в потрібному руслі.
  3. Грамотно підібрана палітра кольору полотна дозволить покращувати настрій і буде позитивно позначатися на поведінці малюка. Наприклад, для спокійного сну підійдуть картини у синьо-блакитних відтінках, для стабілізації нервової системи та умиротворення – ідеальні зелені полотна, покращити пам'ять та збільшити концентрацію – під силу полотнам із жовтим домінуючим кольором.

Постер для дитячої кімнати

Як підібрати картину до дитячої кімнати?

У вирішенні цього питання, одним із ключових моментів є вік дитини, для якої купується даний елемент декору. Очевидно, що малечі не варто купувати репродукції класичних картин. Для такого віку оптимальним варіантом є картини-шаржі, полотна з улюбленими мультиплікаційними зображеннями тварин, веселі картинки, фактурні полотна. Наприклад, для новонароджених та немовлят картину в дитячу можна купувати, спираючись на особисті уподобання. Але, починаючи з трирічного віку, рекомендується враховувати особисті інтереси дитини при купівлі елементів декору до його кімнати.

Створення дитячої кімнати у правильному яскравому та насиченому дизайні дозволить створити максимально позитивні умови для його розвитку та задоволення. Якщо в оточенні дитини буде багато елементів справжнього мистецтва, тоді ймовірність того, що вона виросте більш творчою людиною, зростає!

В інтернет-магазині - sty.pos ви завжди зможете підібрати і купити необхідну картину, постер або плакат для вашої дитини.

Вгору