Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Укр
0
Мій кошик

Мистецтво

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Картини в інтер'єрі офісу

Ще з давніх-давен і до сьогодні картини активно використовуються для прикраси житлових будинків і квартир. Цінність справжнього мистецтва була актуальною у всі часи, а в сучасному світі воно стало затребуваним у всіх сферах. Сьогодні без нього неможливо уявити сучасний інтер'єр не лише будинків, а й робочих кабінетів та великих офісів. Одним з невід'ємних елементів вишуканого інтер'єру, що демонструє спроможність, почуття стилю та серйозність власника, вважаються офісні картини.

Картина в офісі, як ознака смаку та статусу

У домашньому інтер'єрі все облаштовується так, щоб зробити для мешканців комфортну атмосферу. Для цього використовуються різні елементи декору, які милі душі, і картини входять до їх числа. Але, якщо йдеться про офіс, тоді облаштування його інтер'єру потребує зовсім інших правил та переваг. Звичайно, важливо, щоб облаштування офісу приносило задоволення його власнику та співробітнику. Але інтер'єр такого приміщення повинен інтуїтивно впливати на клієнтів, які приходять до нього для укладання договорів та різноманітних подальших співробітництв.

Заявити про наявність гарного смаку, спроможності та акуратності допоможе правильно підібрана картина для офісу. Але для цього важливо грамотно підібрати її сюжет, палітру кольорів і надалі розмістити полотно у виграшному місці.

Як повісити картину в офіс чи кабінеті?

Знання та застосування основних моментів впливу на підсвідомість людини дозволить з легкістю створити необхідну обстановку в офісі, використовуючи правильні картини:

  • Оптимальним стилем ненав'язливого оформлення полотен в офіс вважається мінімалізм, імпресіонізм чи реалізм. Такі картини будуть спонукати до спокійного діалогу в невимушених тонах.
  • Рекомендується надавати перевагу класичним сюжетам: ландшафту, натюрморту, міським пейзажам.
  • Відмовтеся від вибору портретів, чи то історичних особистостей, чи то сучасних діячів. У клієнтів, які прийдуть до офісу, можуть бути протилежні політичні чи релігійні погляди, торкатися яких не варто.
  • Ідеальним місце розташування полотна вважається зона в радіусі погляду співрозмовника. Це може бути ділянка стіни над робочим столом або збоку від нього. Головний секрет у розміщенні – це можливість для клієнта ненав'язливо розглянути полотно, не відволікаючись від вирішення робочих питань та не крутячи головою.

Наявність простих, але грамотно підібраних речей до офісу сприяє підвищенню ефективності та успішності роботи в ньому. Не варто забувати народну мудрість про те, що «зустрічають по одязі». Тому картина для офісу стане виграшним аксесуаром, що дозволяє якнайкраще заявити про статусність і серйозність вашої компанії!

Хочете купити картину для офісу чи особистого кабінету? Звертайтеся в інтернет-магазин -sty.pos ми підберемо для вас найкращий варіант.

Вгору