Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Укр
0
Мій кошик

Картини та постери Поп-Арт (Pop Art)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Картини та репродукції Поп-Арт (Pop-Art)

Одним з найбільш яскравих та помітних напрямків у сучасному мистецтві вважається Pop-Art. Основний посил його напрями полягає виключно в комерційних цілях, розваги, зображенні та піднесенні об'єктів маскульту. Характерними відмінними рисами картин у стилі Pop-Art вважаються реклама, модні тренди, ікони стилю та бренди. Поява Pop-Art, як стилю живопису, сталася внаслідок своєрідної реакцію інші дуже серйозні і важкі стилі цього виду мистецтва.

Роботи відомих художників у стилі Поп-Арт

Асортимент віртуальної галереї інтернет-магазину Spy.pos представлений великою різноманітністю картин у стилі Pop-Art, які своїми зображеннями ідентичні рекламним плакатам. Роботи деяких художників спеціально створювалися в рекламній стилістиці для того, щоб вони були максимально наближені до творів сучасності.

Початок формування стилю Pop-Art у картинах був у Великій Британії і викладає на п'ятдесяті роки XX століття. Але пік слави цього руху був відзначений вже в Америці, і пов'язаний він із роботами відомих майстрів, таких як Енді Уорхола та Джаспера Джонса.

Для американського стилю Pop-Art характерне виділення високих тривіальних речей, таких як упаковки, продукти мас маркету. Сенс такого напряму полягає у тому, щоб зрівняти у предметах споживання представників різних соціальних верст. Саме з цієї причини, роботи Енді Уорхол часто мають зображення банок з супами або пляшок Coca-Cola. За рахунок естетизації предметів, які люди бачать та використовують щодня, вдалося створити настільки неординарний стиль живопису. Роботи Джонса дуже насичені зображенням прапора Сполучених Штатів Америки.

Sty.pos: сучасність та актуальність картин Pop-Art

На сьогоднішній день, асортимент картин у стилі Pop-Art представлений великим вибором полотен у різноманітній стилістиці та кольоровому оформленні. Інтернет магазин Sty.pos пропонує купити картини Поп-Арт, створені як сучасними, так і класичними художниками. Купівля картин в даному стилі є актуальною при оформленні приміщень у співзвучних напрямках, наприклад, у стилі еклектика або арт-декору. Ознайомитись з полотнами, представленими у нашому інтернет-магазині, можна переглянувши каталог. Ми впевнені, що у нас ви зможете знайти необхідну картину у стилі Pop-Art як для себе, так і подарунок.

Вгору