Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Укр
0
Мій кошик

Рамки для картин, постерів та фотографій

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Останнім штрихом, який підкреслює індивідуальність, особливу палітру кольорів, форму і підтекст будь-якої картини є рама. З цієї причини, на сьогоднішній день, створено багетні майстерні, які виготовляють необхідні рамки на замовлення з використанням спеціального професійного обладнання. Інтернет-магазин постерів та картин sty.pos реалізує різні рами, які використовують при оформленні фото полотен, картин, вишивок, ікон та інших видів полотен. Наявність широкого асортименту даної продукції в нашому магазині дозволяє покупцям підібрати максимально підходящу рамку під їх індивідуальний виріб і при цьому суттєво заощадити.

Рамки з багету

На сьогоднішній день найбільш затребуваним матеріалом для оформлення предметів мистецтва вважається багет. Це спеціально декоративна рейка із пластику або дерева, довжина якої не перевищує 3 м. Розрізається даний матеріал за допомогою дводискової пилки або гільйотину. Якісний аналіз такого виду обрамлення досягається за рахунок кутової зшивки. Це обладнання є дорогим і використовувати його в домашніх умовах вважається нераціональним.

При виготовленні рамок з багету дотримуються наступних стандартних параметрів у вигляді:

 1. Матеріалу:

 • Дерево;
 • Пластик;  
 • Алюміній;
 • Іншого виду матеріалу.
 1. Ширини:

 • Вузький;
 • Середній;
 • Широкий.
 1. Форми:

 • Класичний;
 • Плоский;
 • Зворотній.
 1. Наявність декоративних деталей:

 • З орнаментом;
 • Без орнаменту.
 1. Кольору:

 • Для картин;
 • Для фотографій;
 • Для вишивки;
 • Для портретів, автопортретів.

Звичайно, якщо копнути глибше, то можна розглянути деякі з них. Але, перераховані вище вважаються основними, ось їх і розкриємо більш детально.

Ширина рамки

При виборі рамок для картин в першу чергу враховують їх розміри. У разі, залежність максимально прямо пропорційна. Це означає, що для великої картини потрібна широка рамка. Але в окремих випадках, з метою виділення оригінальності зображення, вибирається тонкий багет. У такому обрамленні погляд глядача буде максимально сконцентрованим на самому зображенні. Або для підкреслення цінностей творів мистецтва, використовують дуже масивні і багетні рами.

Форма рамки

Використання плоского чи високого багету не викликає питань. У більшості випадків він використовується в офісному стилі, має стримані тони, які представлені стандартними варіантами палітри.

Для класичних багетів характерна наявність вищої зовнішньої сторони, ніж внутрішньої. Також саме на зовнішній стороні відзначається наявність основної рельєфної частини. У зворотного багета вище завжди поверхня внутрішньої сторони. Важливо враховувати, що такі особливості рамок дозволяють або втопити, або подати на передній план зображення на полотні.

Як правильно підібрати багет за стилістикою та кольором?

Точної відповіді на це питання немає, але є безліч факторів, які слід враховувати. Спочатку необхідно враховувати вигляд полотна. Потім важливо виділити основний і допоміжний відтінок на картині, і підбирати рамку в гармонійній палітрі кольорів. За умови, що полотно розписане теплими тонами, слід віддати перевагу рамці із золота, дерева, шоколадних та інших відтінків із теплої палітри. При переважанні холодних тонів краще підібрати раму із срібла, металу, світлих або пастельних відтінків.

Автентичні та раритетні полотна підкреслить рамка з відбитком орнаменту, ліпнина, а для виробів сучасного мистецтва найкращим обрамленням буде гладкий варіант багету. Також необхідно врахувати місце розташування картини, щоб створити колірну фактурну гармонію обрамлення з дизайном приміщення.

Де купити рамку для картин і фотографій в Україні?

Якщо вам потрібна недорога рама, зверніть увагу на продукцію інтернет-магазину sty.pos. Наш асортимент представлений багатьма готовими видами багет. Але, за потреби, ми можемо виконати індивідуальне замовлення для втілення бажання наших клієнтів.

Менеджери нашого інтернет-магазину надають кваліфіковану допомогу при виборі обрамлення витворів мистецтв різної стилістики та розмірів. Реалізовані нами рами для картин доставляють територією всієї України найкращими поштовими перевізниками країни.

У нас можна купити рамки для фотографій, картин виконані у різній стилістичній формі та розмірах. Фоторамки пропонуються як для індивідуальних знімків, так і для створення колажу. Для практичності та більшої безпеки, у цьому випадку, використовується оргскло. При цьому хочемо звернути вашу увагу, що вартість доставки не підвищується. Тильна сторона рамки виготовляється із тонкого ДВП. До такого матеріалу ваші фотографії можна легко прикріпити за допомогою скоб або просто приклеїти.

Вгору